Фабрика Blue Water була заснована в США в 1989 році. Два брата взяли рішення створити невелику мануфактуру, яка б спеціалізувалася на виробництві ексклюзивних змішувачів і аксесуарів. З самого початку акцент робився на високій якості і запам'ятовується дизайні виробів. Незабаром почалася співпраця компанії з відомими іспанськими та італійськими дизайнерами. Вже до кінця 90-х років продукція Blue Water була високо оцінена в Америці і Канаді.
З початку 21 століття компанія була перетворена в холдинг Blue Water Grup, і в її склад на правах дочірнього підприємства увійшла компанія Art Platino. Велика частина продукції, виробленої для європейського ринку, виготовляється в Польщі. Сировина і комплектуючі для змішувачів Blue Water закуповуються у авторитетних постачальників. Вишуканий дизайн підтверджений безліччю міжнародних нагород.
Велике кількістю змішувачів Blue Water і Art Platino виробляються з виливом для фільтрованої води і з висувною або пружинної лійкою, які відмінно підійдуть як для домашнього, так і для професійного використання. Великий вибір кольорів, в числі яких ексклюзивні відтінки состаренного золота, состаренной бронзи і міді, відмінно доповнять найвишуканіший інтер'єр.