Італійська компанія CM SPA відома на світовому ринку сантехніки з 1967 року.

Кухонні мийки, змішувачі та інші аксесуари для ванної кімнати та кухні з нержавіючої сталі високої якості вже майже півстоліття виробляє CM SPA.

Висока якість продукції з нержавіючої сталі AISI 304 18/10 підтверджено сертифікатами і множинними нагородами.

Зручні, міцні, якісні та сучасні мийки, змішувачі та інші, необхідні в побуті предмети, легко впишуться в інтер'єр будинку або громадського закладу.

Всі найпередовіші технології застосовуються у виробництві змішувачів для кухні CM SPA.

У магазині СантехІмпорт представлений найширший асортимент кухонних мийок, змішувачів і іншої сантехніки CM SPA: прямокутні і округлі, з декількома чашами і додатковими сушками; кухонні мийки CM SPA впишуться в інтер'єр будь-якої кухні за розміром і естетичного вигляду, а так само чудово гармонують зі сталевими змішувачами CM SPA.

З огляду на побажання покупців, компанія CM SPA працює над удосконаленням своєї продукції і пропонує тільки якісні та ергономічні змішувачі та мийки, які мають не тільки відмінну функціональність, але і прекрасний сучасний дизайн.

Безліч варіантів розміщення кухонного миття CM SPA допоможе зробити краю мийки абсолютно непомітними на поверхні стільниці, або навпаки додасть стильну заокругленість, підкреслить дизайн меблів.

Широкий вибір змішувачів CM SPA задовольнить найвибагливішого покупця:

  • змішувач з нержавіючої сталі
  • змішувач з хромованим покриттям

і багато інших.

Ви можете вибрати так само варіант поверхні мийки CM SPA:

Якщо ви хочете купити кухонну мийку, змішувач на довгі роки, зручні у використанні і догляді - змішувачі та мийки з нержавіючої сталі CM SPA - кращий вибір.