Італійська компанія Cristina заснована в 1949 році. За роки виробництва вона стала одним з провідних виробників у своїй галузі. Компанія Cristina має кілька великих заводів в різних містах Італії, загальною площею 35000 кв.м .. Колектив компанії Cristina проектує і створює продукт з використанням новітніх інновацій, як в області технологій, так і в світі дизайну.
Якісний продукт виробництва Cristina є результатом ретельного моніторингу кожного етапу виробничого процесу в поєднанні з надійністю використовуваного сировини. Що сприяло присвоєння багатьох важливих міжнародних сертифікатів якості та сертифікацію якості бізнесу відповідно до стандарту UNI EN ISO 9001.
Компанія Cristina завдяки новим технологіям, пропонує на ринку змішувачі які оснащені спеціальними механізмами дозволяють економити воду не залежно від тиску води.
Виробництво змішувачів Cristina проводиться з використанням латунного сплаву відповідно до суворих міжнародними правилами, встановленими міжнародними інститутами затвердження. Тип латуні використовуваної для прихованих частин виробів один для всіх DZR. Хромоване покриття зроблено у відповідності зі строгими європейськими правилами і протестовано в різних умовах. Так само Cristina пропонує змішувачі і аксесуари зі спеціальними обробками латунь, мідь, срібло, нікель і вироби повністю виготовлені з нержавіючої сталі, даний матеріал є екологічним, нетоксичним і більш чинити опір до корозії і дії абразивних матеріалів.
Компанія Cristina має важливі міжнародні сертифікати продукції: (ACS і CSTB / NF Франції, BELGAQUA Бельгії, LGA в Німеччині, KIWA в Нідерландах, SVGW Швейцарії, ETA для Данії, EMI для Угорщина, SWEDCERT і SP-SITAC для Швеції, SINTEF Норвегії, VTT Фінляндії і PUB Сінгапур) і сертифікація CE для електронних кранів.
Cristina пропонує гарантію терміном на 5 років на всі механічні деталі свого продукту, а також на їх хромовану обробку.