Продукція фірми Damixa - це красивий і унікальний стиль датського дизайну в поєднанні з функціональністю і преміальною якістю. На сьогоднішній день змішувачі Damixa - це не тільки функціональний пристрій для повсякденного використання, але і елемент дизайнерського інтер'єру.

Постійна робота з споживачами фірми Damixa дозволяє удосконалювати свою продукцію, яка в повній мірі представлена в Інтернет магазині «СантехІмпорт».

Фірма Damixa заснована в 1932 році і добре зарекомендувала себе в області інновацій сантехнічних виробів.

Вибираючи змішувачі фірми Damixa, в Інтернет-магазині «СантехІмпорт» Вам залишається тільки зосередиться на дизайні моделей, адже незалежно від обраного продукту, Вам гарантується висока якість, функціональність і зручність в експлуатації. Завдяки технічним розробкам, Ви зможете наповнити ванну до того, як встигнете зняти одяг. Спеціальні функції дозволять зберегти гарячу воду. А замінити змішувач тепер не складе ніяких труднощів.

Технічні фішки Damixa

Cold Start
Коли ручка дивиться строго прямо, а Ви включаєте воду з функцією Cold Start Ви отримуєте холодну воду, поки не перекладете ручку лівіше - тоді вода потеплішає. Так Ви зберігаєте гарячу воду.
Eco-Save
Регульований обмежувач рівня витрати води.
High Flow
Завдяки високому натиску ванна наповниться до того, як ви встигнете зняти одяг. Продуктивність змішувача ванній більше 40 літрів в хвилин.
Pull Out
Витяжної виливши, який збільшує область охоплення і дозволить краще очистити раковину або навіть вимити голову.
Rub Clean
З функцією Rub Clean наліт можна прибрати за дві секунди, не розбираючи змішувач і не вдаючись до допомоги засобів для чищення.
Swing Diverter
Ця технологія дозволяє всього лише одним поворотом виливу переключити змішувач на душ.
Anti Scalding
Антіожоговое пристрій оберігає Вас від надмірного нагрівання поверхні змішувача.