Торгова марка Deante Neo створена спеціально для економ класу. Вона є синонімом високої якості предметів облаштування ванних кімнат і кухонь, цінують і охоче обирають клієнтами з усієї Польщі, а також з-за рубежа.Опит польських виробників Deante Neo в галузі використовується в повсякденній турботі про дотримання норм і стандартів продукції всіх асортиментних груп. Сертифікат ISO 9001: 2000 знаходить своє відображення в вищому рівні якості виробів, пропонованих фабрикою Deante Neo. Заходи, що вживаються в обсязі норм виробництва і контролю якості, тезнологіческая просунутість, а також використання кращих подсистемами дозволяють надавати багаторічні гарантії на продукцію Deante Neo.
 

Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Deante. Це означає, що вся продукція цього виробника (змішувачі і гідромасажні панелі, (в тому числі торговельних марок Deante Fliger і Deante Neo), кухонні мийки, душові кабіни та піддони), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії , що надаються фірмою Deante.

 

Замовити продукцію Deante можна в нашому інтернет-магазині "Сантех-Імпорт". Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни: Одеса, Донецьк, Харків, Київ, Луганськ, Чернігів, Черкаси, Кременчук, Ужгород, Львів, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Суми, Рівне, Луцьк, Хмельницький та ін.