Компанія Derakhshan (Деракшан) - найбільший виробник кухонний техніки, змішувачів і душових систем для ванної кімнати в Ірані. Продукція Derakhshan отримала сертифікат відповідності європейським стандартам якості, завдяки чому відкрила для себе ринок Європи.

Корпуси змішувачів виготовляються з багатокомпонентної латуні, в складі якої 60% лігірованной цинком міді. Це забезпечує міцність, ізносостойкойсть і опірність корозійних процесів. У всіх важільних змішувачах Derakhshan використовується керамічний картридж. Висока якість покриття (хром, золото, бронза) гарантує багаторічну стійкість покриття і збереження зовнішнього вигляду.

Дизайн також здатний здивувати користувачів, які втомилися від суворих прямолінійних форм європейських виробників. Змішувачі Derakhshan увібрали в себе витончену грацію архітектури Сходу, об'єднавши її з елегантними формами, що зустрічаються в природі. Вони відразу привертають увагу своєю незвичайною зовнішністю, і при цьому задовольняють всім вимогам ергономіки.