змішувачі Dornbracht

Змішувач Dornbracht - якість, функціональність і оригінальний дизайн в одному флаконі! Продукція даного бренду носить горду маркування «Made in Germany». А вироби німецького виробництва в усьому світі заслужили репутацію надійних і довговічних. Організація існує понад 65 років, і за цей час міцно закріпилася в когорті законодавців сантехнічної моди в Європі.

Починаючи з витоків існування торговельної марки, керівництво взяло сміливий курс на інновації. І досить оцінити поточний асортимент кранів Дорнбрахт, щоб переконатися в збереженні цього принципу донині. Якщо ви хочете придбати виріб дійсно оригінального дизайну, то саме час купити в Києві змішувач Dornbracht. Модельний ряд виробника досить широкий. І більшість кранів віють явною футуристичністю.

Змішувачі Dornbracht в Києві: каталог СантехІмпорт

У нашому інтернет-магазині ви знайдете змішувачі:

  • Для ванної, душа, біде, раковини.
  • З міді, нержавіючої сталі, латуні, АБС пластика.
  • Поодинокі, в складі душових комплектів, в наборах «3-в-1».
  • З золотистої, бронзової, мідної, нікельованої, хромованою, кольоровою поверхнею.
  • З вентильним, важільним, електронним управлінням.
  • З поворотним, похилими виливу різної довжини Г- і U-подібної форми.
  • Врізні, приховані, зовнішні.
  • Настінні, підлогові і стельові.
  • У різних варіантах комплектації.

Безпосередньо самі змішувачі Dornbracht, купити які ви можете прямо зараз в кілька кліків, доповнюються різними елементами. Йдеться про пружинних і висувних шлангах, перемикачах виливу, термостатах, душових комплектуючих та ін. Для зручності вашого пошуку в окремі підкатегорії ми вивели аксесуари і деталі до змішувачів: шланги, лійки, власники, перемикачі, вентилі, з'єднувачі і т.д.

Змішувачі Dornbracht в Одесі - замовляйте в СантехІмпорт!

У нашому каталозі представлена оригінальна продукція німецького виробника сантехніки. Оскільки вироби випускаються в Німеччині, вони відповідають європейським сертифікатам якості і відповідають нормам міжнародної стандартизації ISO. На крани і комплектуючі поширюється офіційна гарантія виробника.

На змішувачі Dornbracht ціни явно не найнижчі, адже мова йде про сантехніці преміум-сегмента. Однак в нашому магазині вони - одні з найбільш привабливих на українському ринку завдяки прямих закупівель продукції у виготовлювача і її реалізації через інтернет. Вибирайте відповідну модель на сайті і оформляйте замовлення в СантехІмпорт з доставкою в Київ, Полтаву, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одесу, Івано-Франківськ, Львів, Рівне та інші міста України.