Eurorama - італійська компанія з виробництва сантехніки, заснована в 1972 році в П'ємонті. Засновник компанії - Ріно Фріджіоліні і його сини Мауро і Габріелла. У 1973 році компанія успішно вийшла на німецький ринок. У 1974 році був розроблена перша модель фірмового картриджа з керамічними дисками Unimatic.

Нині компанія володіти трьома заводами в різних областях Італії. На них вперше була встановлена система ЧПУ для верстатів, а також сонячні батареї, які частково замінюють традиційні джерела енергії.

Великий знахідкою для розумного господаря або господині являеться змішувач з водосберігающім картриджем. Eurorama виробляє такі WS-картриджі, що дозволяють економити до 75% щодобового норми водоспоживання. Це надзвичайно корисно при наявності оплати води за лічильником.

У 2008 році Eurorama отримала сертифікат ITPI "100% Made in Italy". Цей сертифікат присуджується товарам, зробленим в Італії і що відповідає всім стандартам якості. Крім того, продукція Eurorama має міжнародний сертифікат якості EN ISO 9001. Ми рекомендуємо вам сантехніку Eurorama як приклад гарної і надійної сантехніки для будинку.