Сімейна компанія Fantini влаштувалася серед гір в маленькому містечку Пеле на березі озера Д'Орта, в краю багатому історією і природною красою, це оазис в якому вода стала центром ремісничої діяльності. Що по закінченню часу перевтілилася в промислові реалії в яких історія озера Д'Орта переплітається з історією компанії Fantini.
Продукція Fantini проводиться завдяки модернізованому, технологічно безперервного процесу виробництва. Вся продукція Fantini є точкою відліку для сучасної ванної кімнати у всьому світі.
Fantini винаходить і виробляє з чіткою і амбітною метою, завдяки якій задовольняє запити винахідливості, конструкції і технологій, які нерозривно поєднуються в пошуку досконалості, з твердим переконанням, що навіть найменша деталь може сприяти поліпшенню якості життя.
Дизайн є частиною філософії компанії Fantini , Як спадщина її багаторічного досвіду виробництва, в якому результат роботи завжди виходить від колективних зусиль, від способу виробництва в якому задіяно багато майстрів.
Виробництво компанії Fantini ставить людину, їх якості та можливості, в центр процесу, від дизайнерів до техніків, від менеджерів до робітників, кожен робить свій внесок у кінцевий результат продукту.
Завдяки великої місткості знань і якості виробленої продукції італійських майстрів, компанія Fantini імпортує свою продукцію по великій міжнародній схемі, тепер і в Україні можна придбати сантехнічну арматуру Fantini виробництва Італії в інтернет - магазині «СантехІмпрот».