Італійська компанія Faris Rubinetterie Srl створена в 1971 році як виробник сантехнічного обладнання, яка є в своїй країні одним з провідних виробників даної продукції.
Завдання компанії Faris Rubinetterie Srl: надійність у виробництві, професіоналізм у всьому, розширення асортименту і гарантовану якість продукту.
Підтвердженням якості продукції фірми Faris Rubinetterie Srl є сертифікати:


ISO 9001: 2008
jpg "onclick =" window.open (this.href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = yes, scrollbars = no, dependent = no, width = 450, left = 200, height = 950, top = 200 '); return false; "> ISO FARIS Rubinetterie

Шлях компанії Faris Rubinetterie Srl лежить на тотальне якість, що має на увазі під собою підвищення стандартів шляхом проведення систематичних аналізів і моніторингу, і нове ставлення до роботи і клієнтам, іншими словами культури якості в організації.
Цінності компанії Faris Rubinetterie Srl: увага до клієнта, безперервне вдосконалення, поліпшення виробничого процесу з використанням строгих методів статистичного контролю, переосмислення ролі вдосконалення системи нагляду в наданні допомоги людям і машини.
Італійська компанія Faris Rubinetterie Srl пропонує безліч колекцій змішувачів з різним дизайном, різною конфігурацією, різного призначення. Весь асортимент моделей італійських змішувачів Faris Rubinetterie Srl представлений в інтернет-магазині «СантехІмпорт».