змішувачі Fiore

Змішувач Fiore - оригінальна італійська сантехніка, що характеризується високою якістю, сучасним дизайном і доступна за помірною вартістю. Торгова марка з'явилася на світ в результаті утворення однойменної компанії ще в 1965-му році. Спочатку фірма спеціалізувалася на перепродажі змішувачів. Протягом декількох років вона запустила власне виробництво і взяла курс на виготовлення широкого спектру сантехнічних виробів.

Завдяки високій якості, функціональності, надійності, дизайнерському різноманітності продукція бренду швидко знайшла популярність не тільки в Італії, але і в ряді інших європейських країн: Німеччини, Франції, Іспанії, Великобританії. Сьогодні змішувач Fiore купити можна не тільки в ЄС, але і в десятках держав по всьому світу. Сантехніка даної торгової марки зустрічається як в приватних будинках і квартирах, так і в бізнес-центрах, громадських закладах.

Змішувачі Fiore в Одесі: асортимент СантехІмпорт

В даному розділі нашого онлайн-каталогу вашій увазі представлені змішувачі:

  • З нержавіючої сталі, міді, латуні, АБС пластика.
  • З мідним, нікельованим, хромованим, золотистим, бронзовим, кольоровим покриттям матовою і глянсовою структури.
  • Для раковини, біде, душа, ванни.
  • З поворотними, похилими виливу різної довжини U- і Г-подібної форми.
  • Поодинокі, в наборах «3-в-1», в душових комплектах.
  • З важелями, вентилями, електронними панелями управління.
  • Підлогові, настінні, стельові.
  • Зовнішні, врізні, приховані.
  • У різних розмірах і варіантах комплектації.

Купити в Києві змішувач Fiore ви можете будь-якої конфігурації. Більшість моделей комплектуються додатковими елементами: термостатом, перемикачем виливу, висувним або пружинним шлангом, клапаном для підключення пральної або посудомийної машини і ін. В асортименті представлені також душові гарнітури і різні аксесуари: вентилі, перемикачі, шланги, лійки, власники.

Змішувачі Fiore в Києві - купуйте в СантехІмпорт!

Ми завозимо сантехнічну продукцію даної торгової марки безпосередньо зі складів виробника в Італії. Тому ручаємося за її оригінальність. Всі додаткові елементи також закуповуємо у виробника. За рахунок прямих поставок ціни на змішувачі Fiore у нас - одні з найбільш привабливих.

Крани і аксесуари реалізуємо в оригінальних упаковках, з повним комплектом технічної документації. Кожен товар супроводжується офіційною гарантією від виробника. Вибирайте відповідну модель крана або душового гарнітура в даному розділі нашого сайту і оформляйте онлайн-замовлення в СантехІмпорт прямо зараз!