Компанія Franke, заснована в Швейцарії в 1911 році, займається виробництвом кухонних мийок в світовому масштабі. Перша мийка зроблена компанією Franke в 1925 році. Сьогодні Franke - найбільший виробник кухонного миття і змішувачів найвищої якості. Компанія Franke постійно совершенствет продукцію і розширює модельний ряд за рахунок досліджень і впровадження інноваційних технологій.

Виробничі потужності компанії Franke знаходяться в декількох європейських країнах. Велика частина змішувачів виробляються в Італії, також кілька колекцій виробляється в Польщі. Весь товар проходить ретельну перевірку на відповідність найвищим стандартам продукції Franke.
У сучасному світі мийка перестала бути звичайним предметом, грає ключову роль в дизайні інтер'єру. Сучасна мийка або умивальник повинні відповідати тенденціям моди, бути функціональною, мати різноманітний асортимент матеріалів, кольорів, стилів і форматів. Серії змішувачів прекрасно підкреслюють індивідуальність мийок та умивальників. Особливістю кухонних змішувачів Franke є використання вставок з штучного каменю в серіях фрагранит, що дозволяють підібрати змішувач, максимально відповідний до дівзайну мийки.

На весь модельний ряд хромованих змішувачів Franke надана офіційна гарантія терміном 2 роки. Термін експлуатації 10 років.
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Franke. Це означає, що вся продукція цього виробника(кухонні мийки, змішувачі та побутова техніка Franke) , Що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Franke.

Варіанти кольорів граніту в змішувачах Franke фрагранит:

білий бежевий Сахара
ваніль мигдаль шоколад
сріблястий графіт Онікс
шторм

Варіанти кольорів металу в змішувачах Franke:

хром Нержавіюча сталь сатин
латунь мідь