Змішувачі G-Lauf

G-Lauf є брендом сантехніки, що належить виробничої компанії Tuozhen (Китай). Компанія заснована в 1998 році і давно присутній на ринках Європи в вигляді окремих марок змішувачів.

Змішувач для ванни G-Lauf

Компанія Tuozhen відома своїми інновація в сфері виробництва побутової сантехніки. Ще в 2007 році інженери цього заводу першими в світі розробили змішувач, що кріпиться на гайці-короні і зараз цей доробок використовується майже кожним брендом сантехніки.

Змішувач для кухні G-Lauf

Марка G-Lauf теж продукт нових технологій і відкриттів. Змішувачі G-Lauf виготовляються новим методом цинкового лиття під тиском. Які переваги дає цей методу? По-перше, забезпечує високу структурну щільність і рівномірну товщину стінок корпусу, що зводить нанівець утворення свищів і забезпечує мінімальний ризик псування змішувача через, наприклад, стрибків тиску у водопровідній системі. По-друге, це дає зразкове якість поверхні і внутрішньої геометрії вироби і, як наслідок, мінімальну потребу в механічній обробці, а також збільшення терміну служби виробу за рахунок зведення до мінімуму ризику утворення внутрішньої корозії і нальоту, а також зменшення собівартості виробництва за рахунок істотного скасування етапу полірування, що є повністю ручним і дорогим процесом.

Змішувач для раковини G-Lauf

Всі змішувачі з цинку G-Lauf піддаються гальванізації. Гальванізацією називається метод покриття вироби металом шляхом електролізу. Даний етап необхідний з кількох причин. Це і зміцнення металевої поверхні виробу, захист від впливу зовнішнього середовища і корозії, а також, не менш важливі, гігієнічна та естетична складові кінцевого продукту.

Гарантійний термін на змішувачі G-Lauf настає з моменту продажу виробу і становить:

  • 5 років - на змішувачі G-Lauf, корпусне тіло яких виготовлено з латуні.
  • 3 роки - на змішувачі G-Lauf, корпусне тіло яких виготовлено з цинку.
  • 1 рік - на комплектуючі до змішувачів (дивертор, виливши, картридж, кран-букса, гнучка підводка).
  • 1 рік - на аксесуари до змішувачів (душова лійка, душова стійка, душовий шланг).