Компанія Genebre (Іспанія) заснована як сімейний бізнес в 1981 році, була створена з метою стати однією з провідних виробників сантехнічного обладнання. Центр управління компанією знаходиться в Барселоні і має близько 180 висококваліфікованих співробітників, які забезпечують кращий сервіс для своїх клієнтів. Основною діяльністю компанії Genebre є проектування, виробництво і збут сантехнічної арматури. На рахунку виробництва Genebre: арматура з латуні, заліза, нержавіючої сталі, санітарно-технічне обладнання, сантехнічна продукція для інвалідів, різні душові програми, змішувачі та аксесуари Genebre.
Продукцію компанії Genebre ділиться на три основні групи:

  • промислова лінія
  • Водозапірна арматура
  • санітарна лінія
Якість сантехнічного обладнання Genebre підтверджується часом і сертифікацією відповідно до UNE-EN-ISO 9001: 2008, так само в 2012 році UNE-EN-ISO 14001: 2004 престижної німецької сертифікаційної компанією TÜV Rheinland.
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Genebre. Це означає, що вся продукція цього виробника (змішувачі та сифони Genebre), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Genebre.