Змішувачі Globus Lux

Сантехніка Globus Lux - це німецька якість, перевірена роками і завжди великий вибір продукції. Компанія займається виробництвом якісних змішувачів, душових систем та шлангів для душу та випускає різноманітні товари для кухні та ванної кімнати.

Змішувач для кухні Globus Lux

Продукція Globus Lux вважається однією з найбезпечніших, найнадійніших і найпростіших в обслуговуванні та поставляється до багатьох країн світу. Сучасне високоточне обладнання, ретельний контроль якості, використання європейських комплектуючих, якісних матеріалів (латунь, нержавіюча сталь SUS 304) та помірна ціна – все це разом дозволило компанії завоювати собі одне з провідних місць на світовому ринку. У деяких моделях змішувачів Globus Lux використовуються ексклюзивні картриджі торгової марки Sedal (Іспанія), які витримують гідравлічний тиск до 4 МРА, а працездатність зберігається при 1 млн циклів включення та вимкнення навіть при змінному тиску води.

Змішувач для раковини Globus Lux

Змішувачі виробництва Globus Lux вигідно відрізняються від своїх конкурентів низкою незаперечних переваг: використання якісної латуні або нержавіючої сталі, якісне хромоване напилення, посилені гайки та ручки. З'явився новий модельний ряд змішувачів із нержавіючої сталі.

Змішувач для ванни Globus Lux

Кожен може знайти у Globus Lux для себе той дизайн та комплектацію, яка потрібна саме йому і саме сьогодні. Купуючи товари Globus Lux ви можете довгий час не замислюватися над сантехнікою в будинку, тому що навіть через роки змішувачі та душові стійки Глобус Люкс виглядатимуть сучасно та якісно.