змішувачі GRB

 

Змішувач GRB - якісна, функціональна, довговічна, красива і відносно недорога сантехніка для побутових і комерційних об'єктів. Дана торгова марка зареєстрована в момент утворення однойменної іспанської компанії. Під нею випускаються не тільки крани, а й комплексні душові системи, ванни, раковини, а також інша сантехнічна продукція.

 

Купити в Києві змішувач GRB - значить, обладнати свою кухню або ванну кімнату стильним і надійним краном, який буде вірою і правдою служити не один рік. Організація виготовляє сантехніку на власних виробничих потужностях. Це дозволяє їй контролювати процес на всіх етапах: починаючи підбором сировини і завершуючи тестуванням виробів перед їх відправкою на склад.

 

Змішувачі GRB в Києві: каталог СантехІмпорт

 

На даній сторінці нашого сайту ви можете замовити змішувачі:

 

  • Поодинокі, в складі душових гарнітурів, комплектів, наборів «3-в-1».
  • Мідні, латунні, з нержавіючої сталі, АБС пластика.
  • Хромовані, нікельовані, платинові, золотисті, мідні, бронзові, глянцеві і матові.
  • Для душа, ванни, раковини, біде.
  • З одним або двома вентилями, важелем, сенсорною панеллю управління.
  • З виливу Г- і U-подібної форми різної довжини, поворотного і похилого типів.
  • Приховані, врізні, зовнішні.
  • Стельові, настінні, підлогові.

 

В асортименті представлені як поодинокі крани, так і набори, що входять до складу душових гарнітурів, в тому числі, гігієнічних. Ви можете змішувачі GRB купити в різних розмірах і варіантах комплектації: з термостатом, перемикачем виливу або користувачів, пружинним або висувним шлангом, клапаном для посудомийної або пральної машини.

В окремих підкатегоріях у нас також представлені додаткові елементи: вентилі, шланги, термостати, Виливи, перемикачі, лійки та інші аксесуари.

 

Змішувачі GRB в Одесі - замовляйте в СантехІмпорт!

 

Ми спеціалізуємося на оптово-роздрібних поставках сантехніки переважно європейського виробництва. В даному розділі онлайн-каталогу ви можете придбати оригінальну продукцію всесвітньо відомого іспанського бренду. Оскільки ми завозимо вироби безпосередньо зі складів виробника, готові поручитися за її достовірність.

 

А наявність офіційної гарантії виробника на всі вироби забезпечує вам повну впевненість в гідній якості кранів і комплектуючих. Доступні ціни на змішувачі GRB в СантехІмпорт - ще одна важлива перевага. Вибирайте відповідні товари на сайті і оформляйте замовлення з доставкою в будь-який регіон України!