Jaquar Group - група компаній, заснована в 1960 році. Основою для створення торгової марки Jaquar послужили високі стандарти якості та вимоги естетики, а також намір завжди перевершувати очікування клієнтів. Штаб-квартира знаходиться в індустріальному районі Манесар, м Гургаон (Індія). Представництва компанії розміщені більш ніж в 40 країнах світу - в Європі, Азії, Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході і в Африці. Продукція компанії Jaquar дуже різноманітна - це не тільки змішувачі, але і ванни, санкераміка, душові кабіни, гідромасажні системи, сауни і спа-комплекси.

Jaquar Go Green! Змішувачі Jaquar створені з турботою про навколишнє середовище і вашому повсякденному бюджеті. Особливий фірмовий картридж і система аерації в виливу дозволяють щодня економити до 59% відсотків повсякденному норми споживання води для сенсорних змішувачів і 31% - для звичайних.

Продукція Jaquar Group розділена на два бренди: Jaquar - сантехніка преміум-сегмента і Artize - сантехніка luxury-сегмента. Новинки Jaquar були представлені на интерьерном салоні ISH у Франкфурті-на Майні в 2013, 2015 року, 2017 і будуть представлені на майбутній виставці 2019 року. Змішувачі Jaquar відзначені нагородами IF Awards, Plus X (Німеччина), Good Design (США і Японія), Elle Dеcor International Award і національною премією Indian Design Mark. Вся продукція Jaquar Group має міжнародні сертифікати якості SASO, WRAS, ISO, BIS, KIWA, PZH і TISI.