Компанія KFA Armatura - найбільший виробник в Польщі сантехнічного та опалювального обладнання. У виробництві змішувачів компанія KFA Armatura забезпечує повний виробничий цикл, від самого проекту, відливу, обробки, покриття і закінченням циклу є перевірка якості виробу, що дає гарантію якості і надійності.

У ванній кімнаті ми найчастіше використовуємо з усіх пристроїв саме змішувачі, але при цьому змішувачі забезпечують не тільки комфорт, але і естетичне значення, вони як окремі елементи дизайну, які можуть створити певний настрій в обстановці ванної кімнати. Із запропонованих колекцій компанії KFA Armatura надається можливість вибору різних по дизайну змішувачів, як сучасних, підкреслюють мінімалізм, так і класичні, передають традиції і стильність приміщень ванних кімнат. Компанія KFA Armatura працює над систематичним розширенням асортименту змішувачів і душів, пропонуючи нові і привабливі моделі, що відповідають вимогам клієнта.
Ергономічний і дизайнерський підхід - це те, що найбільш цінує клієнт, саме з цього важливим завданням, яке ставить перед собою компанія KFA Armatura - це поєднання привабливого зовнішнього вигляду продукту з його експлуатаційними якостями.
В інтернет - магазині «СантехІмпорт» пропонується повний набір продукції компанії KFA Armatura: змішувачі змішувачі, двохвентильні, термостати, на одне або кілька отворів і з різним видом покриттів.