змішувачі Kraus

Змішувач Kraus - візитна картка американської дизайнерської сантехніки для кухні або ванної кімнати. Продукція даної торгової марки проводиться в цехах однойменної компанії в США. Її випуск стає результатом згуртованого праці маркетологів, інженерів і дизайнерів. Тому вироби бренду підкорюють не тільки своєю неперевершеною якістю, а й різноманітністю оригінальних стилів оформлення.

На змішувачі Kraus ціна далеко не найнижча. Однак вона цілком виправдовується дійсно гідною якістю продукції: її зносостійкість, функціональністю, надійної зборкою. Модельний ряд кранів і повністю укомплектованих душових гарнітурів постійно розширюється. Поточна лінійка виробів включає в себе як ретро, класичні, так і хай-тек, футуристичні варіанти.

Змішувачі Kraus в Києві: асортимент СантехІмпорт

Наш інтернет-магазин - авторизована точка продажу сантехніки Краус в Україні, що підтверджено офіційними свідченням. Ми завозимо продукцію бренду безпосередньо з США, реалізуємо її в оригінальній упаковці та з повним комплектом технічної документації. В даному розділі онлайн-каталогу вашій увазі представлені змішувачі:

  • Мідні, латунні, з нержавіючої сталі, АБС пластика.
  • З глянцевим, матовим або пофарбованим покриттям блискучого, нікельованого, золотистого, платинового, бронзового, мідного, латунного і інших відтінків.
  • Поодинокі, в складі душових гарнітурів, комплектах «3-в-1».
  • Для раковини, біде, душа, ванни.
  • З вентильним, важільним, сенсорним управлінням.
  • З виливу поворотно-похилого і статичного типів різної довжини Г / U-подібної форми.
  • Для кріплення на стелю, стіну, установки на підлозі.
  • Врізного, прихованого або зовнішнього типів.

Купити в Києві змішувач Kraus можна різної комплектації. Крім одиночних кранів в асортименті представлені змішувачі з душовими стійками, шлангами, лійками, перемикачами виливу, користувачів, термостатами, додатковими клапанами для підключення посудомийної або пральної машини, висувними або пружинними шлангами (кухонні моделі) та іншими аксесуарами. Також в окрему категорію виведені різні комплектуючі: шланги, лійки, елементи душових систем, власники, кронштейни, вентилі, перемикачі, деталі вбудованих кранів і т.д.

Змішувачі Kraus в Одесі - купуйте в СантехІмпорт!

Ми пропонуємо вам оригінальну продукцію американського виробника. На всі вироби поширюється офіційна гарантія від виробника до 5 років. Щоб змішувачі Kraus купити вигідно, вибирайте відповідні моделі на даній сторінці нашого сайту і оформляйте замовлення з доставкою в Київ, Одесу, Харків, Львів, Вінницю та інші міста країни!