Змішувачі Maier

Maier

 

Maier - сімейна фірма, заснована в 1986 році в Барселоні і спеціалізується на виробництві змішувачів та аксесуарів для ванної та кухні, Maier прагнути до дизайну і надійності - формулою, заснованої на прагненні до досконалості і гарантованої досвідом трьох поколінь. Ексклюзивні колекції, створені Maier, прикрашають ванні кімнати і кухні в відомих готелях і будинках більш ніж в 60 країнах світу.

 

Змішувач для раковини Maier

 

З моменту свого заснування компанія Maier прагнула розробити і включити в свої змішувачі технологію економії води. Креативні і вишукані ідеї, ексклюзивний дизайн і турбота про навколишнє середовище є основними стовпами її філософії виробництва.

 

Змішувач для ванни Maier

 

Участь бренду Maier приносить додаткову цінність дизайнерам інтер'єрів з усіх п'яти континентів. Колекції змішувачів і аксесуарів Maier ідеально поєднуються з сучасною архітектурою в класичному або мінімалістському стилі, і завжди мають індивідуальність, яка додає сенсу і чуства. Майер брав участь в видатних архітектурних проектах в Канаді, Великобританії, Китаї, Об'єднаних Арабських Еміратах, Катарі і ще більш ніж в шістдесяти країнах.