Змішувач Omnires

 

Omnires – польська виробнича компанія, заснована у 1990 році. Головний офіс Omnires знаходиться у Варшаві, а продукція багаторазово виставлялася на міжнародних та національних конкурсах, у тому числі Red Dot Design Award, Good Design, iF Design Award, German Design Award, Top Design Award, Must Have та Dobry Design.

 

Змішувач-термостат Omnires

 

Omnires стали першопрохідниками систем прихованого монтажу для ванних кімнат у Європі. До цього дня різноманітність рішень є їхньою прерогативою. Системи прихованого монтажу Omnires пропонують низку рішень, що дозволяють вільно облаштувати простір душової та ванної.

 

Змішувач прихованого монтажу Omnires

 

Свідомий та відповідальний підхід до проектування та виробництва означає також турботу про довкілля. Ось чому дуже важливо, щоб життєвий цикл продукції був максимально стійким - від виробництва до пакування та пропозиції довговічних та непідвладних часу рішень, що знижують споживання води. На продукцію Omnires поширюється гарантія на строк до 15 років. Виробник забезпечує професійну технічну підтримку та доступ до запасних частин.