Компанія Paffoni пропонує італійську сантехніку високої якості.

Змішувач для раковини, змішувач для душа, біде, ванни і багато інших видів змішувачів Paffoni виконані з хромованої латуні, мають різноманітний дизайн і призначення.

Історія компанії Paffoni почалася в 1953 році. І з тих пір мета компанії незмінна: проектувати, створювати і випускати сантехніку тільки високої якості.

Завдяки дослідженням у сфері сантехнічного обладнання, матеріалів і технологій, компанія Paffoni створює змішувачі з новітніх матеріалів за сучасними технологіями і стандартам якості.

Висока якість і дизайн змішувачів Paffoni були неодноразово відзначені нагородами на престижних виставках і конкурсах. Якщо Ви хочете купити змішувач високої якості за прийнятною ціною - в магазині СантехІмпорт представлений широкий асортимент змішувачів Paffoni:

  • змішувач для ванни
  • змішувач для раковини
  • змішувач для біде
  • змішувач для душу
  • змішувач для кухні

і багато інших видів сантехнічного обладнання.

Змішувачі Paffoni так само суттєво економлять воду і енергію, завдяки новітнім розробкам. Змішувачі для кухні Paffoni можуть мати спеціальний дизайн для привіконної установки, що полегшує використання.

Завдяки ефектному дизайну, міцним сплавів і ергономіки, змішувачі Paffoni по праву називаються кращими італійськими змішувачами.