Змішувачі Petracer's

Молода італійська компані я Petracers на ринку близько 15 років, вона практично зразу звернула на себе увагу красою, елегантністю, захопленістю, кольором, стилем у створенні ексклюзивних і унікальних інтер'єрів. Petracers зробила революцію в світі дизайну інтер'єрів, відроджуючи моду на класичні форми і тенденції в інтер'єрах і декорі.
Бренд Petracers швидко закріпив свій авторитет в швидкому розвитку дизайну інтер'єрів, залишаючись вірним класичної розкоші.
Одним з напрямків бренду Petracers є виготовлення ексклюзивних моделей змішувачів Originali Interni Italiani. Змішувачі Petracers - це абсолютна розкіш, ясність стилю, продуманість діалогу ліній і гри форм. Основою виробництва змішувачів Petracers є використання тільки престижних матеріалів і перевага ексклюзивної ручної роботи італійських майстрів. Мета даної роботи досягнення досконалої гармонії всіх предметів навколишнього простору.
Купити елітні італійські змішувачі Petracers Ви зможете в нашому магазині. Змішувачі та душова програма Petracers поставляються в Україну тільки під замовлення. Термін поставки розраховується індивідуально.