Італійські змішувачі Primera - це висока якість в кращих традиціях компаній Cisal і Frattini. Поряд з класичними обтічними змішувачі одних важелів, Primera пропонує змішувачі, виконані в прямих і строгих формах, які прикрасять найсучасніші інтер'єри кухні і ванної кімнати.
У змішувачах Primera використовуються аератори німецької фірми Neoperl, які насичують потік води повітрям, і тим самим значно зменшують розбризкування. Вони безшумні і, завдяки продуманій конструкції, що не засмічуються вапняним нальотом та іншими сторонніми частинками, що містяться у воді.
Якість змішувачів Primera підтверджується висновком експертизи державної санітарно-епідеміологіеской служби України:
Картриджі Kerox, використовувані в змішувачах Primera, виробляються з європейського сировини і проходять ретельне тестування перед установкою. Це гарантує тривалий термін експлуатації змішувача.
Особлива увага приділяється зручності використання змішувачів Primera. Вся продукція відповідає найсуворішим вимогам ергономіки. Поряд з важільними, виробляються також термостатичні змішувачі, що дозволяють ретельно регулювати температуру і натиск води.