Історія компанії Roca почалася ще на початку 20 століття, коли чоловік і жінка Марія Солер і Пера Рока відкрили свій бізнес з виробництва радіаторів і будівництва печей. Робота успішно йшла навіть під час Першої світової війни, і вже в 1917 році була побудована перша фабрика Roca в передмісті Барселони. Поступово асортимент компанії розширювався, стали випускатися водонагрівачі, чавунні ванни, змішувачі та інші сантехнічні прилади. Сьогодні компанії Roca належить вже 53 заводу в світі.

Сантехніка фірми Roca відома в Росії більше 10 років. Асортимент продукції, що випускається включає змішувачі, унітази, ванни, раковини, біде та інше. Різноманітність модельного ряду, форм і забарвлень зможе задовольнити найвибагливіший смак.
Ванна кімната в кожному будинку займає особливе місце. Красива і зручна сантехніка допоможе Вам втілити будь-які рішення при створенні інтер'єрів - від простого дизайну до новітніх тенденцій.
Сантехніка Roca - це втілення витонченості і стилю. Неперевершена якість продукції та унікальний дизайн дозволяють фабриці Roca займати лідируючу позицію на світовому ринку.

Технологічні властивості змішувачів Roca
Evershine ® Технологія обробки поверхні
Soft Turn ® Технологія м'якого включення
Технологічні властивості термостатів Roca

Quick

reaction ®

Властивість швидкої реакції

на температуру і тиск води

Safe Touch ® Що не нагрівається поверхню
Security 38˚ ® Безпека