Компанія Schock була заснована в Німеччині в 1977 році.
Вже в 1979 році компанія Schock представила свою першу мийку з гранітного композиту Cristalite, який є основним матеріалом виготовлення по сьогоднішній день. Поряд з проізвосдтвом кухонних мийок, компанія Schock робить пріоритет на виготовленні змішувачів.
У 1988 компанією Schock був винайдений в корені новий вид матеріалу Cristalite, що поєднує в собі 80% кварцової крихти, ультра міцного становить граніту і 20% акрилової смоли.
У 2008 році компанія Schock патентує абсолютно новий матеріал преміум класу - Cristadur, який володіє надзвичайно щільною структурою і мерехтливої гладкою поверхнею.
Змішувачі Schock виготовляються з латуні, а також з нержавіючої сталі (спеціальний модельний ряд). Основна відмінність змішувачів Schock від будь-яких інших змішувачів - виготовлення зі спеціальними гранітними композитами Cristadur і Cristalite , Що в сукупності з придбанням кухонних мийок Schock створює самостійне дизайнерське рішення.
Особливу увагу компанія Schock уделает безпеки своєї продукції. Змішувачі Schock виготовляються виключно в Німеччині з дотриманням найвищих стандартів якості. Варто відзначити, що продукція, що відповідає німецьким екологічним стандартам, є найбезпечнішою, в зв'язку з тим, що німецькі стандарти є найсуворішими в світі.
Купити змішувач Schock можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт". Доставка здійснюється по всій території України на вигідних для Вас умовах.