У містечку Гуасталла, розташованому на півночі Італії в провінції Реджіо Емілія, Роберто Бертаццоні заснував компанію Smeg, яка в даний час є одним з лідерів у виробництві побутової техніки в країні. Початок підприємницької діяльності сім'ї Бертаццоні йде до 17 століття. Спочатку сім'я Бертаццоні займалася Кузнецьким справою, незабаром перекваліфікувавшись в металургів. Найперша кухонна плита Smeg була представлена в 1906 році на виставці в World Expo в Мілані.

В епоху радикальних змін в соціальних структурах, сім'ї та способу життя, Smeg почав створювати продукцію, що відповідає новим технологічним потребам суспільства і умов, що змінилися побутовим засадам. Техніка швидко стала предметом гордості сімей в умовах зміни звичок, які вимагали найбільший комфорт в повсякденному житті.

Змішувачі Smeg: показники стилю.

Головними пріоритетами Smeg є увага до деталей і інновації. Різні типи змішувачів, різного дизайну, функцій і оздоблень були створені для доповнення серії мийок . Ви можете зробити вибір з кольорових, сатинованій або полірованої нержавіючої сталі, хрому з извлекаемой трубою, який ідеально поєднується з мийкою. У 90-х рр в асортимент Smeg були також додані мийки .

Варіанти кольорів сталевих змішувачів Smeg:
дзеркальна поліровка полірована хром
Нержавіюча сталь

Варіанти кольорів гранітних змішувачів Smeg:
кремовий овес Антрацит
мідний

Кольори або відтінки продукту на фотографії можуть відрізнятися від реального.