Німецька компанія Steinberg - це новітній бренд є зразком нового покоління, який постійно працює над удосконаленням нових напрямків, відповідно до сучасних вимог як до функціональності, дат і до естетики сантехнічного обладнання та аксесуарів для ванної кімнати.
Молодий бренд Steinberg на ринку з виробництва змішувачів в Німеччині, був створений групою спеціалістів у цій області, що дозволило компанії Через такий не довгий термін завоювати авторитет і вийти на лідируючі позиції в сфері сантехнічної індустрії.
Змішувачі виробництва Steinberg мають ряд найважливіших властивостей:
  • просте управління, яке не акцентує увагу на правилах та інструкціях, а дозволяє комфортно користуватися.
  • змішувачі Steinberg безпечні як екологічно, так і технічно, даний продукт підійде для використання, як старими людьми, так і маленькими дітьми, виключаючи ризик опіків і несправностей.
  • надійне, бездоганне і довговічне користування змішувачами Steinberg, при дотриманні всіх правил користування.

Купити змішувачі Steinberg ви можете в нашому салоні-магазині Santehimport за адресою м Одеса, вул. Бугаївська, 35.

Там ви зможете дізнатися у нашого менеджера всю необхідну інформацію щодо змішувачів Steinberg, їх різновидів, розмірів і підключення. Так само ви можете оформити замовлення на окремі позиції Steinberg, поки не поставляються в загальній групі товарів.

Інтернет - магазин «СантехІмпорт» пропонує вам замовити змішувачі Steinberg виробництва Німеччини по особливо приємною ціною з доставкою в будь-яке місто України.