Компанія Teka - є провідною промисловою групою на європейському ринку. Тeka має 13 підприємств з виробництва змішувачів на території Європи, в Північній Америці два заводи і великий завод в Азії. Таке розосередження заводів дозволило компанії Тeka охопити ринок в 125 країнах світу на п'яти континентах. Тeka має величезний асортимент продукції для кухонь і ванних кімнат. В інтернет-магазині «СантехІмпорт» представлені різноманітні лінії змішувачів від виробника Тeka, серед яких можна вибрати набір змішувачів для повного обладнання ванної та кухні: змішувачі для ванною, біде, раковини, душі і кухні.
Постійний розвиток рівня виробництва компанії Тeka в ногу з технологічним прогресом гарантує продукту сучасне європейське якість.
Всі картриджі змішувачів Teka мають керамічні диски високої міцності зі спеціальним сплавом. Диски з пористою поверхнею довше утримують консистентне мастило, що дозволяє досягти плавності і м'якості в управлінні змішувачем, тим самим значно продовжуючи термін їх служби.
Покриття змішувачів Teka отримують шляхом конденсації з парової фази. Це комплексний хімічний процес, який полягає не в покритті фарбувальних речовин на поверхню змішувача, а в перетворенні самої поверхні, таким чином, колір сам стає частиною покриття.
Таке покриття дає змішувачів Teka наступні переваги:
  • більш міцна поверхня змішувача;
  • практично не піддається впливу кислот та інших абразивних та їдких речовин;
  • стійкість до корозії металу;
  • висока опірність до подряпин;
  • легкість в очищенні, захист проти відбитків пальців;
  • колір практично не змінюється з часом;
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Teka. Це означає, що вся продукція цього виробника (змішувачі, кухонні мийки , подрібнювачі харчових відходів , витяжки , варильні поверхні , вбудовані духові шафи , Мікрохвильові печі і посудомийні машини ), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Teka.