Італійська компанія Telma. Нові шляхи в дослідженні композитних матеріалів.

Компанія Telma утворилася 1981 р .. Одна з цілей виробника: зайняти лідируючі позиції на ринку кухонних мийок і змішувачів до них, який досить зазнавав змін і перетворень, спираючись, при цьому, на сучасні дизайнерські рішення, якісні матеріали та новітні функції.
У короткі терміни виробник зайняв стійкі позиції на цьому сегменті ринку. Новації, дослідження і практичність продуктів - відмінні характеристики Telma.
Виробник з помітним прогресом працює в сфері дизайну ванних кімнат, і в сегменті контрактів, і обслуговуючи приватні особи, використовує інноваційні матеріали і технології. Також розвивається ексклюзивна продукція, наприклад, захищені міжнародним патентом - система чистки Idropur, трьох- ходові кухонні змішувачі.

Duraquartz (Telmagranit)

Суміш Duraquartz дуже багата мінеральними наповнювачами (близько 80%), надає змішувача не тільки дуже схожий з натуральним каменем зовнішній вигляд, але і дуже велику стійкість до подряпин і високих температур.

Варіанти кольорів змішувачів з граніту Telmagranit:
Чорний матовий TG_26 Антрацит матовий TG_27 Біле молоко TG_28


вівсяний TG_29 Чорний TG_30 білий TG_31


графіт TG_32 Кобальт синій TG_35 зелений TG_36Перловий сірий TG_37 земля TG_39 Старий камінь TG_40Амбер TG_47 Камінь бежевий TG_48 Яскравий червоний TG_49Сахара TG_50 жасмин TG_51 Полярний білий TG_52Аляска TG_A8 Теракота TG_A9

Metalquartz

Матові поверхні, дотикові відчуття, дуже схожі з каменем. Природу перевершити складно, до неї можна тільки наблизитися. Metalquartz надає змішувача і всьому приміщенню унікальну індивідуальність.

Варіанти кольорів змішувачів з граніту Metalquartz:


білий MQ_68 бежевий MQ_75 алюміній MQ_71
Титан MQ_72 Антрацит MQ_73 Чорний MQ_74
золото MQ_79 мідний MQ_70 шоколадний MQ_M01
Теракота MQ_78 синій MQ_76 зелений MQ_77