THG - визнаний світовий лідер серед виробників змішувачів і аксесуарів для ванної преміум-класу, з великим вибором продукції та безліччю варіантів виконання в різних колірних рішеннях.
THG - це французька фірма з виробництва змішувачів з піввікової історією відраховує свій початок з 1950 року, її засновники Андре Тетар і Жюльєн Одика.
Компанія THG гармонійно поєднує традиції ремісництво і сучасні технології. Все виробництво відбувається на суперсучасному обладнанні і постійно продовжує розвиватися, що б виробництво ставало все більш високотехнологічним, але при цьому компанія THG здатна зберігати традиції ремесел, творчості та натхнення.
Філософія компанії THG - відображати найрізноманітніші вимоги клієнта, для цього в компанії працюють три головних відділу:
1. Дизайнерське бюро, яке займається створенням нових моделей продукції для ванної кімнати.
2. Дослідницьке бюро працює над втіленням в життя нових дизайн-проектів.
3. Відділ, який розробляє спеціальний інструмент з допомогою спеціальних комп'ютерних програм, який необхідний для виробництва.
Кожна модель змішувача проходить шість етапів виробництва: плавка, виробництво, шліфування, обробка поверхні, лакування, монтаж. Кожна деталь змішувача піддається обробки різним матеріалом: мідь, хром, нікель, золото, срібло, латунь, бронза, в загальному THG пропонує близько 50 різних типів обробки поверхні.
Працюючи над дизайном, компанія THG зробила революцію в світі змішувачів і аксесуарів, завдяки ефективності та естетиці. Будучи лідером на ринку продукцій для ванних кімнат, THG продає свою продукцію в більш ніж в 65 країнах.

Тут можна завантажити каталоги компанії THG:

THG

Design

серія

Daum

серія

Bernardaud

серія

Boutons

серія

Christofle

серія

Cuisine

серія

Malmaison Christofle

серія

Pétale de Cristal

pdf "style =" text-align: justify; "target =" _ blank ">

серія

RWATLAS

серія

Lalique

серія

Waterworks