Італійський виробник сантехніки Tremolada для громадських місць та приватних квартир чи будинків.

В основному концерн Tremolada спеціалізується на сенсорних змішувачах , кранах - дозаторах , у тому числі і інфрачервоних : для туалетів, душ, умивальників та пісуарів, як громадських, так і домашніх. В асортименті Tremolada також пропонується змінні картриджі, аксесуари та комплектуючі.
Фірма Tremolada здобула авторитет у багатьох країнах, у тому числі і в Україні вона має найпозитивніші відгуки. Якість продукції Tremolada суворо контролюється всіх етапах виробництва. До випуску реалізацію продукцію Tremolada неодноразово тестують.

Купити якісну італійську сантехніку Tremolada для громадських місць в Україні

Асортимент продукції Tremolada запропонований в інтернет - магазині « СантехІмпорт » відрізняється практичністю та сучасним дизайном. Якість та оригінальність товарів Tremolada підтверджується гарантією, відповідними супровідними документами.

Італійська сантехніка Tremolada в Україні

  • Крани-дозатори Tremolada мають великий попит, тому що вони забезпечують максимальну економію води і виняткову гігієнічність, що важливо в громадських санвузлах.
  • Сенсорні змішувачі Tremolada за допомогою фотоелемента включаються в момент, коли руки знаходяться біля виливу.
  • Сенсорні вбудовані бачки Tremolada , також обладнані фотоелементом, що дозволяє не торкатися кнопки змиву.
Продукція Tremolada виготовляється з високоякісного латунно-нікелевого сплаву із хромованим покриттям. Системи Tremolada мають надійність і стійкість до впливу вологи і перепадів температур.
У концерну Tremolada на високому рівні знаходиться сервісне обслуговування своєї продукції, тому не важко знайти змінний картридж або будь-які інші комплектуючі до продукції Tremolada .