Tres - понад 40 років виробництва комфорту для ванних кімнат!Tres - це сімейне підприємство, яке має 40 річний досвід спеціалізації повного виробництва та реалізації якісних змішувачів для ванних кімнат і кухонь, так само в асортименті пропонуються гідромасажні колони, піддони для душу і різні аксесуари для ванних кімнат.


Все виробництво відбувається під одним дахом, на сучасному обладнанні, з здійсненням постійного контролю повного процесу виробництва, що забезпечує незмінно високу якість. Tres провідна компанія в Європі, яка має високу якість продукції для комфорту користувача. Весь асортимент Tres задовольняє потреби найвимогливіших споживачів. Завдяки широкому асортименту і високій якості продукція Tres продається по всьому світу.

Іспанська марка з виробництва сантехнічного обладнання Tres спеціалізується на злитті нових і якісних технологій і передових підходів в проектуванні і дизайні. Придбавши будь-який товар фірми Tres, Ви не пошкодуєте про це, тому що в них присутні такі поєднання як довговічність, якість, елегантність і стиль.

У виготовленні змішувачів Tres використовуються новітні технологічні системи,

забезпечують водо-та енергозбереження:

Система TRES-DUO сприяє низькому споживанню води в різних положеннях важеля, в проміжному положенні споживається 50% води. (Для перегляду відео перейдіть по цим посиланням )

Система COLD-TRES сприяє захисту від опіків, при максимальному відкритті важеля в положенні гарячої води. (Для перегляду відео перейдіть по цьому посиланню )

Енергоефективна система PROTEC-TRES, яка завжди відкриває холодну воду, уникаючи непотрібного включення нагрівача води. (Для перегляду відео перейдіть по цьому посиланню )

Система TOUCH-COOL дозволяє підтримувати поверхню крана при температурі, придатній для дотику, таким чином, запобігаючи опіки. Змішувачі Tres мають подвійну камеру, ізолюючу гарячу воду. (Для перегляду відео перейдіть по цьому посиланню )

BLOCK-SYSTEM - система швидкого монтажу, яка робить збірку і установку даного продукту легко. Найбільш важливі є те, що дана система передбачає монтаж не глибше 6 см.

Термостатичні компоненти і картриджі Tres проходять сувору сертифікацію і стандартизацію, що гарантує якість і належну функціональність. Регулювання тиску і / або температури дозволяє змішувачів забезпечувати максимальне водо-та енергозбереження, завдяки чому не доводиться витрачати час на спроби ручного налаштування.

Якщо у Вас в місті немає магазину, де можна було б придбати змішувач фірми Tres - це не проблема, інтернет-магазин «СантехІмпорт» доставляє товари в усі міста України за допомогою поштових служб.