Компанія ЮКІНОКС спеціалізується на виробництві і продажах мийок, змішувачів, аксесуарів і побутової техніки для кухні з нержавіючої сталі та інших матеріалів.

З моменту заснування компанії ЮКІНОКС - з 1999 року - мільйони мийок і супутніх товарів були поставлені на меблеві фабрики, в оптові і роздрібні підприємства торгівлі, будівельні організації Росії і зарубіжних країн.
Продукція ЮКІНОКС завдяки високій якості і налагодженій системі руху товару затребувана не тільки в нашій країні. Крім Росії вироби ЮКІНОКС поставляються в 18 країн світу - в тому числі в Німеччину, Великобританію, Францію, Грецію, Польщу, в країни колишнього СРСР, країни Близького Сходу, США.

Якість виробів ЮКІНОКС підтверджено сертифікатами міжнародного стандарту ISO.

Компанія ЮКІНОКС пропонує одну з найбільш великих колекцій змішувачів для кухні. Класичні двовентильні моделі, моделі в стилі хай-тек і ретро, моделі з хромованим і матовим покриттям, відтінків бронзи і нержавіючої сталі, оригінальні змішувачі з комбінованої нержавійки, змішувачі з висувним душем і інші користуються великим попитом у покупців Росії і зарубіжних країн.
Особливість колекції змішувачів ЮКІНОКС - унікальність дизайнів, які представляють практично всі стилі та напрямки сучасної інтер'єрної моди.


Варіанти кольорів змішувачів Ukinox з нержавіючої сталі:
хром сатин Нержавіюча сталь


латунь мідь