Болгарська компанія Vidima почала випуск змішувачів в 1989 році після об'єднання з науково-дослідним центром з розробки санітарної арматури. У 1992 році було створено спільне Преприятие з American Standard, в завдання якого спочатку входив випуск санітехнікі найвищого класу для західноєвропейського ринку. З 1998 року високоякісні змішувачі торгової марки Vidima з'явилися і в Східній Європі.
Для виробництва змішувачів Vidima в якості матеріалу використовується латунь з низьким вмістом олова виробництва компанії Ideal Standard, що відповідає європейським санітарним нормам і стандартам якості. Для хромування змішувачів використовується технологія електрохімічного гальванірованія, завдяки якій забезпечується дотримання стандарту EN 248 (нікелеве покриття 12,6 - 15,3 мікрона, хромове покриття 0,327 - 1,470 мікрона). Для стійкості хромування пластмасові деталі попередньо покриваються міддю.
Майже всі змішувачі Vidima забезпечені керамічними картриджами. Їх перевага в повній відсутності прокладок, схильних до тертя. Це забезпечує плавність повороту ручки і довговічність вироби. Деякі Одноручковий змішувачі Vidima забезпечені системами Click, що забезпечують економічну витрату води і розширений діапазон руху ручки, що дозволяє краще контролювати температуру води.
Існують моделі змішувачів, в яких передбачена установка донного клапана - за допомогою важеля клапан закриває і відкриває зливний отвір, що набагато зручніше використання ланцюжка з гумовою затичкою. Також в змішувачах Vidima використовуються системи кріплення TopFix і EasyFix, що полегшують монтаж виробів.