Споти Eglo

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Eglo - міжнародна компанія з виробництва світлотехніки з тірольськими корінням, заснована в далекому 1969 році в містечку Пілл в Австрії. З тих пір з'явилося ще 70 представництв по всьому світу. Тут цінують матінку-природу і максимально намагаються її зберегти, тому постійно модернізують виробництво з метою створення найкращої якості продукції і турботи про навколишнє середовище. «Егло» стала однією з найпопулярніших компаній по виробництву декоративних світильників в світі на початку 80-их років 20-го століття.

Чим хороші світильники австрійської компанії EGLO, так це різноманітністю. Від класичних парадних люстр до веселих дитячих каганців, від освітлення для ванної до зовнішніх світильників - це компанія виробляє освітлювальні прилади для різних приміщень і інтер'єрів. Незмінним є лише якість - австрійці в Європі славляться ще більшими педантам, ніж німці.
У 2009 році Eglo відзначала сорокаріччя, як велика міжнародна корпорація. А в 1969 році на маленькій фабриці гера Обвізера працювало всього 15 чоловік. За цією подією пішли роки копіткої праці і динамічного розвитку. І вже до 1976 року Eglo переїхали в Тіроль, де в місті Пілле була побудована власна фабрика величезних на той час розмірів - 1600 кв. м.
Переїзд виявився вдалим. Створення своєї бази дозволило швидко наростити обсяг виробництва і в середині 80-х корпорація закріпила за собою славу провідного австрійського виробника декоративних світильників для будинку. Слава тирольских освітлювальних справ майстрів швидко розлетілася по континенту. У 1986 році компанія Eglo відкрила першу закордонну філію в Німеччині - і це визначило її подальшу долю. Сьогодні 86% світильників Eglo продаються за межами Австрії.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Тип споту

На базі/майданчику
На консолі

Стиль

Сучасний
Лофт
Декорований

Кількість ламп

1
2
3
4
5
6
7 ламп і більше

Тип лампи в комплекті

Ні в комплекті
LED
Енергозберігаючі
Розжарювання
Галогенні
Люмінесцентні

Матеріал корпусу (підстави)

Метал
Дерево
Пластик

Матеріал плафона / підвісок

Скло
Алюміній
Метал
Бетон/камінь
Пластик
Дерево
Тканина
Кришталь

Колір корпусу

Хром
Мідь
Кольоровий
Сірий
Білий
Чорний
Сатин
Бронза
Золото
Латунь

Цоколь ламп

E14
ES111
QR111
LED-модуль
G5.3
GU10
G4
G9
E27
G53

Кольорова температура

Нейтральний білий (від 3301K до 5300K)
Теплий білий (3300K і менше)
Холодний (більше 5301К)
Різнокольоровий, RGB
Регульована

Спосіб харчування

Від мережі 220В
Від трансформатора

Рівень IP (захист від вологи і пилу)

IP20
IP21-IP43
IP44-IP55
IP56 і більше

Особливість споту

Для дитячої кімнати
З пультом ДУ
Димер

Враховувати заказний товар