Польський виробник освітлювальних приладів Zuma Line.

Фірма Zuma Line представлена в інтернет - магазині «СантехІмпорт» з широким вибором сучасних і класичних моделей освітлювальних приладів.

Великий вибір освітлювальної продукції Zuma Line.

Світильники Zuma Line вже давно завоювали високу оцінку у польських та європейських споживачів. Освітлювальні прилади Zuma Line доступні в багатьох країнах Європи. Люстри, торшери, підвісні світильники і бра від Zuma Line визнані продуктом високої якості.

Різноманітні колекції світильників від Zuma Line в Інтернет-магазині "СантехІпорт".

В асортименті колекцій світильників від Zuma Line, запропонованих в нашому інтернет - магазині, є різноманітні пропозиції по дизайнерським задумом: сучасні, класичні, футуристичні, офісні, промислові та ін.
Поціновувачам класики, рекомендуємо звернути увагу на підвісні світильники з кришталю Zuma Line.
Точкові світильники - споти від Zuma Line, підійдуть цінителям універсальних рішень, так як даний вид освітлювальних приладів може стати і додатковим джерелом світла і основним.

Лінійки від Zuma Line, представлені у нас в магазині, розділені на різні види освітлювальних приладів, що дозволяє, не відходячи від монітора, одночасно підібрати:

  • люстру,

  • торшер,

  • бра,

  • спот,

  • настінний світильник,

  • точкове освітлення.

Вибір освітлення для коханої квартири, затишного будинку або практичного офісу, справа досить тонка, і вибираючи продукцію фірми Zuma Line в інтернет - магазині «СантехІмпорт», Ви отримуєте високу якість і бездоганний дизайн.