Пральні машини Siemens

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Siemens AG - німецький концерн, ось уже 170 років працює в галузі електроніки та машинобудування. Заснований в 1847 році інженером і винахідником Вернером Сіменсом. Девіз компанії Siemens - прогрес на службі у людства.

 

Побутова техніка Siemens перебувати у віданні Siemens Industry. Висока якість і зручність - ось отлічітелтная риса техніки для дому від Siemens. Союз дизайну і високих технологій приносить в повсякденне життя небачені раніше зручності і економить час домашніх робіт. Siemens - майбутнє поруч.

 

Пральні машини Siemens поділяються на кілька категорій - пральні, сушильні та пральні машини з сушкою білизни. Система IntelligentCleaning забезпечує максимальну зручність без компромісів в продуктивності, оскільки пух більше не потрібно видаляти після кожного циклу, тільки після кожного двадцятого.

 

  • Щоб запобігти перегріву або нерівномірну сушку, датчики точно вимірюють і контролюють температуру і вологість вашого білизни, тим самим висушуючи його дуже делікатно. Датчик температури зберігає рівень тепла на потрібному рівні, і захищає ваш одяг від занадто високих температур, а датчик провідності вимірює внутрішню вологість, захищаючи вашу одяг від пересихання.
  • Ідеально суху білизну всього за 40 хвилин. Делікатне поводження завдяки оптимізованому контролю температури і індивідуальної фазі охолодження.
  • Делікатна барабанний система SoftDry забезпечує постійний повітряний потік і стабільну температуру. Хвилеподібні лопаті перемішують тепле повітря, розподіляючи білизна більш делікатно і ефективно, ніж це було можливо раніше. Нова барабанна конструкція з м'якою пранням дозволяє білизни ковзати по барабану, як якщо б воно плавало на подушці з повітрям.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Глубина

мм

Висота

мм

Тип завантаження

Вертикальний
Горизонтальний

Спосіб установки

Вбудована
Окремо стоїть (соло)

Тип управління

Сенсорне
Механічне
Електронне
Електронно-механічне

Максимальне завантаження білизни, кг

До 5
До 7
До 10
Від 10 і більше

Глибина, см

До 35 см (супер-слім)
Від 36 до 43 (вузькі)
Від 44 до 50 (стандарт)
Від 51 і більше (повногабаритні)

Максимальна швидкість віджиму, об / хв

До 800
До 1000
До 1200
Понад 1200

Клас енергоспоживання

A
A+
A++
A+++
B

Вид пральної машини

Автомат

Матеріал бака

Пластик (полімер)
Метал

Колір корпусу

Білий
Сірий/сріблястий
Чорний
Кольоровий

Тип двигуна

Інверторний
Колекторний

Функції та технології

Сушка
Пар
Повітряно-бульбашкова технологія
Захист від протікання
Захист від стрибків напруги
Контроль за рівнем піни

Smart-управління

Wi-fi
Bluetooth
NFC
Ні

Вид дисплея

ЖК
LED
Ні

Враховувати заказний товар