Терасна дошка

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

від 330 грн.

від 435 грн.

Терасна дошка в Києві і Україні

Терасну дошку вважають елітним будівельним матеріалом. Недешевої дошкою викладено незліченні тераси, містки і підлоги на вуличних гриль-майданчиках і на різних зонах відпочинку. Терасну дошку можна використовувати під відкритим простором. Матеріал, при цьому, має відмінні естетичні якості - зберігає текстуру батьківських порід дерев.

Чим терасна дошка відрізняється від дощок підлоги

Основна відмінність терасної дошки від звичайних дощок для підлоги або паркету - можливість розміщувати її на відкритому повітрі, без боязні, що терасна дошка деформується або втратить свій вигляд. Наприклад, в якості настилу літньої тераси ресторану, приватній марини (човновий або яхтовий причал) або статі в будиночку відпочинку в заміській садибі.

Звичайні дерев'яні тераси від такого використання швидко чорніють, починають гнити і руйнуватися. Але якщо купити терасну дошку, то про заміну підлоги можна забути на багато років. Він збереже свій первозданний вигляд натурального дерева. При цьому в кінцевому підсумку користувач заощадить кошти.

Відмінні експлуатаційні якості деревина отримує після просочення спеціальними складами - кожен виробник зберігає цю інформацію в секреті в секреті. Ще один рецепт довговічності терасної дошки - компенсаційні канавки, які дозволяють матеріалу змінювати свій обсяг при набуханні без шкоди для структури тераси.

Особливості терасної дошки - рекомендації до експлуатації

  1. Практичність. Монтаж терасної дошки обіцяє її власникові свободу в експлуатації. Хороша композитна дошка не реагує на атмосферну вологу, прямі сонячні промені, добові амплітуди температур, грубу взуття і каблуки.
  2. Естетичність. В основі терасної дошки - натуральне дерево. Тому матеріал зберігає текстуру і колір цінних порід дерев - дуба, кедра, тика, кумару, мербау.
  3. Доступна ціна. Покриття типу декінг можна купити в інтернет-магазині дешевше, ніж в традиційних торговельних точках. Використання композитної терасної дошки - ще один варіант знизити ціну, зберігши робочі і естетичні характеристики покриття.

Композитна терасна дошка - самий практичний варіант класного підлогового покриття. Пластикові дошки роблять з частинок подрібненої деревини. Кількість біологічного матеріалу в кінцевому продукті - терасної дошці - варіює від 30 до 80%. Крім того, для виробництва полімерних терасових покриттів використовують термопластичний полімер і модифікатори, що підвищують технічні характеристики вироби.

Принципи укладання терасної дошки

  1. Створення опорних конструкцій для тераси і сам процес монтажу дощок відбувається практично одночасно. Це дозволяє маніпулювати відстанню між лагами і балками. Відстань прямо залежить від ширини базових матеріалів.
  2. По всій довжині терасної дошки пропілівают компенсаційні канавки. Вони потрібні, щоб дерево могло набухати і підсихати без шкоди для основної конструкції.
  3. При залагодженні дошки обов'язково залишають зазори, потрібні для постійних змін товщини дерева.

Види терасної дошки

Перед тим, як купити терасну дошку, власник тераси, заміського будинку, кафе чи ресторану з літнім майданчиком, повинен розібратися в наявних різновидах товару. У каталозі нашого інтернет-магазину сантехніки є такі товари:

  1. Натуральна терасна дошка з м'яких порід дерева (сосна), просочена спеціальним складом.
  2. Терасна дошка з твердих порід дерева (дуб, бук, кедр, тик, секвойя, ярра, палісандр), просочена спеціальним складом.
  3. Дерево-полімерний композит або термодерево, створений спеціально для террасного покриття.

Кожна різновид терасної дошки або декинга має власну цінову категорію.

Переваги покупки терасної дошки в інтернет-магазині Сантехімпорт

Ми зібрали безліч видів терасових дощок в різних цінових категоріях, колірних гамах. Тому кожен відвідувач інтернет-магазину може підібрати потрібний йому матеріал.

Щоб купити терасну дошку в Києві, зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Або опустіть потрібний товар в корзину. Замовлення через інтернет-магазин обробляються в першу чергу.Тому палети з укладеною дошкою будуть оперативно доставлені за вказаною адресою.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Країна

Бельгія
Дивіться в описі
Естонія
Росія
Угорщина

Виробник

Brand Wood
Bruggan
Legro
Mirradex
Thermory

Матеріал

Термоясен
Термососна
Сибірська модрина
Екзотичні породи дерева
Полімерний композит
Дерево-полімерний композит
Термогоріх
Термоберезу

Місце експлуатації

Жиле приміщення
Крита тераса
Відкрита територія

Структура

Пустотілі
Масивні

Тип кріплення

На кліпсу
Шип-паз
Прихований кріплення

Поверхня

Вельвет/гладка
Вельвет/структура
Мікровельвет/гладка
Мікровельвет/структура
Гладка/гладка

Колір

Коричневий
Сірий
Бежевий
Червоний
Чорний
Синій
Зелений

Відтінок

Світлий
Темний

Враховувати заказний товар