Astro

Британська світлотехнічна компанія Astro була відкрита в середину 1997 року спільними зусиллями керуючого John Fearon і арт-директора James Bassant. Партнери об'єднали управлінський досвід і оригінальне дизайнерське бачення, поєднуючи свої таланти з пристрастю до індустрії освітлення. За 18 років успішної політики компанія не тільки завоювала серця мільйонів споживачів, а й відкрила свої представництва в 34 країнах світу.

Основними цінностями цього британського бренду є творчість і цілісність. В роботі фабрика демонструє справжню англійську стриманість і бездоганну якість. Компанія випускає продукцію найвищої якості, близько 50% якої поставляється на експорт.

торшери Astro

Astro досягла успіху у виготовленні більш ніж 600 видів приладів освітлення, радуючи покупців своєю різноманітністю. Гордістю компанії вважаються прилади освітлення для ванних кімнат. Потужна ступінь захисту від вологи (IP 44, IP 65), чудовий дизайн і високоякісні матеріали дозволяють цим колекціям займати лідируючі позиції на ринку сучасного освітлення.

Компанія вкладає величезні кошти в розвиток своєї науково-технічної бази. Нещодавно відкрита штаб-квартира в місті Харлоу оснащена новітнім обладнанням, серед якого і ЧПУ для швидкого створення дослідних зразків або працюють моделей. Відповідно до актуальних тенденцій світлотехнічного ринку, фахівці Astro розробляють світильники, які можуть стати ідеальним доповненням сучасного інтер'єру.

LED-торшери Astro

Крім якісних освітлювальних приладів для ванних, Astro виробляє дизайнерську інтер'єрну і вуличну світлотехніку, а також величезний асортимент аксесуарів. За виняткові досягнення в світлотехнічної галузі в липні 2013 року компанія Astro була відзначена нагородою Королеви.