Nowodvorski Lighting - компанія, дорогу якій висвітлюються сімейні традиції.

 

Починаючи з 1994 року ми поставляємо для Вас асортимент світильників високої якості, які являяются ідеальним доповненням як класичних так і сучасних інтер'єрів.

 

Протягом років з маленької фірми має лише кілька працівників ми виросли в потужно діюче підприємство з більш ніж 380 співробітниками.

 

З бігом часу ми не забуваємо про важливі для нас з самого початку традиціях. Довіра і прихильність це якості виключно нам близькі, тому також більшість наших працівників працюють з нами багато років, а їх знання, досвід, професіоналізм і порядність це основні показники впливають на успіх марки Nowodvorski Lighting.

 

Ми дбаємо про те щоб відстежувати актуальні тренди, ми знаходимося в постійному пошуку нових сучасних рішень. Завдяки цьому освітлення Nowodvorski Lighting відрізняється не тільки високою якістю, а також багатством варіантів і колекцій дає необмежені інтер'єрні можливості.

 

У нашій пропозиції можна знайти близько 1500 моделей світильників. Піклуючись про задоволенні широких потреб в дизайні та функціональності світильників, наш асортимент невпинно модифікується.