Вуличне освітлення Astro Lighting (Великобританія)

Фабрика з виробництва освітлювальних приладів Astro Lighting знаходиться у Великобританії. На сьогоднішній день Astro Lighting має безліч дистриб'юторів по всьому світу.
Освітлювальна продукція Astro користується великим попитом і використовується в проектах готельного, комерційного та житлового призначення по всьому світу, надихаючи на сучасні і функціональні проекти.
Британська компанія Astro Lighting пропонує найширшу лінійку різноманітних колекцій високоякісного освітлення: вологостійких світильників для ванних кімнат з високими IP, світильників, люстр, підсвічування для інтер'єру та екстер'єру.
Творчість Astro Lighting засноване на дизайні, випробуваному часом, який лаконічно і добре продуманий, що дозволяє використовувати освітлювальні прилади Astro Lighting в різних просторах, не замислюючись про зміну моди.
Інтернет - Магазин «СантехІмпорт» додав до свого асортименту продукцію Astro, так як даний виробник приділяє увагу кожній деталі своїх виробів, а кожна колекція Astro виготовляється за допомогою високоякісних матеріалів, і піддається програмі суворого внутрішнього і зовнішнього лабораторного випробування, для створення продукту, з яким клієнт може цілком довіряти.