Безкоштовна доставка товару по всій Україні

Сучасні унітази, біде, пісуари: необхідна сантехніка в кожному будинку


Починаючи з кінця XIХ cтолетія, наявність унітазу в житловому будинку перестало бути екзотикою, а стало предметом першої необхідності. У XXI столітті сантехніка для ванної кімнати вже навіть перестала бути суто гігієнічним рішенням, все більше виробники стали задумиватся і про дизайнерської складової, при цьому не забуваючи розширювати функціональний ряд.


Окрім наявності звичайного унітазу, в житлових будинках і квартирах стало не в новинку зустрічати такі раніше незвичні речі, як пісуар або біде. Вони аж ніяк не є предметами першої необхідності, проте значно підвищують комфорт користувача. І все частіше, єдиною перешкодою до встановлення таких сантехнічних виробів варто тільки недостатньо велика площа ванної кімнати, або не бажання щось міняти в готовому інтер'єрі.


З якого матеріалу краще купити біде або унітаз?


Незалежно від формату вироби такого роду діляться на дві категорії: фаянсові і порцелянові. В туалеті і ванній кераміка займе гідне місце. Фарфор - довговічніше придбання, цілісний матеріал без домішок прослужить до 50 років поспіль, незважаючи на чистоту, жорсткість води. Однак, і вартість порцелянової чаші буде вище, ніж у фаянсового аналога.


Навіщо потрібен сантехнічний фаянс? Це помітна економія без втрати візуальної складової.Якщо плануєте купити пісуар з фаянсу, вас потішить той факт, що у нього буде покриття глазур'ю. Рівна гладка поверхня з великим вибором кольорів прикрасить будь-який туалет, допоможе в створенні авторського стилю без значних вкладень.


Кераміка дуже практична, оскільки вода легко змиє з поверхні бруд і мікроорганізми. Агресивні хімічні засоби також не залишають слідів, не вступають в контакт з основою і не впливають на зовнішній вигляд при регулярному використанні. Санвузол сяє чистотою, служить прикрасою кімнати. Ви можете спокійно купити унітаз в суспільне заклад і не переживати через швидкої заміни. А великий вибір конструкцій в «СантехІмпорт» дає простір для дизайнерської фантазії.


Покриття для біде, приставні унітази, підвісні пісуари - що вибрати?


Непросто розвернутися в обмеженому просторі, необхідно дотримуватися балансу між відчуттями користувачів, практичністю і кількістю ремонтних робіт для установки сантехніки. Ретельно продумайте розміщення труб для подачі води, підведення каналізації. На стандартний пісуар ціна складається не тільки з бренду і матеріалу, але також з супутніх витрат. З чим ви маєте справу? Всього доступні три рішення:


  • підлоги класика - опора безпосередньо на підлогу, з такою сантехнікою туалет виглядає дуже надійним;
  • приставні моделі - опора на підлогу, коли частина комунікацій ховають в стіну, підвішують на неї;
  • настінний варіант - йде в комплекті з інсталяцією, або її необхідно вибирати окремо, через що коштує дорожче, але вивільняє приміщення для життя.

Потужна класична ніжка під чашею дозволяє не відчувати дискомфорту. Традиційний змив завжди на відкритому надають допуск бачку, завжди є доступ, в разі необхідності ремонту. Стильні підлогові пісуари мають фіксовану висоту, однак досить прості в установці. Приставні сантехніка багато в чому схожа, хоча унітази йдуть «без бачка»: ємність вбудовується в стіну, зовні залишаються лише дві кнопки під частковий і повний слив для економії витрати води.


Чому вартість біде, унітазів з навісною системою вище?


Окремо йде обладнання з інсталяцією. Підвісні біде на міцній сталевій рамі витримають навантаження від 400 до 800 кг. Сантехніка зажадає від вас ретельної підготовки і нагородить стильним сучасним інтер'єром. Без ніжки і стиків з підлогою простіше підтримувати чистоту, підведення каналізації з усіма трубами зникає з поля зору, залишаючи замість себе красиву плитку або декоративні панелі. Вода витрачається тихіше і економніше. Ви купуєте два елементи, через що цінник вище, але досвід експлуатації стане більш приємним.


Можлива взаємодія з капітальними стінами і перегородками. Чи поділяєте колись суміщені ванну і туалетну кімнати? Вмонтовуйте в сантехнічний вузол унітази на опору з кріпленням до підлоги і стелі. В іншому випадку досить вбудованого блоку, який утримає пластиковий бак в спеціальній стінній ніші. Дуже зручно і красиво, ніяких незручних ситуацій з гостями. Безшумний слив і набір води, ідеальний змив!


Доступні ціни та якість - наскільки вони сумісні?


В інтернет-магазин люди приходять за багатим вибором і заради скорочення витрат. Середня ціна на унітази, біде, пісуари в рамках каталогу «СантехІмпорт» нижче, ніж попросять за аналогічні вироби в offline магазинах.


«СантехІмпорт» закуповує сантехніку безпосередньо у виробників, іменитих європейських, японських і американських компаній, приватних майстерень. Мінімум посередників для вашої зручності! При цьому товар проходить всі стадії перевірки на шлюб, в тому числі в рамках наглядових органів ЄС, міжнародних агентств з контролю якості.


Устаткування - бездоганне! Ви можете в лічені хвилини купити унітаз в Україні від кращих брендів і з гарантіями по екологічності, безпеки для дітей, підтвердженням матеріалу і конструкційних особливостей. Навіщо чекати знижок з обмеженою пропозицією? Замовляйте в «СантехІмпорт» кращу сантехніку прямо зараз і економте!