Чеська компанія Alcaplast, заснована в 1998 році, на сьогоднішній день стала одним з найбільших виробників сантехнічної арматури в Європі. Головними ринками збуту є центральноєвропейські країни, Прибалтика і Арабські країни. Слідуючи міжнародним стандартом ISO 9001: 2000, компанія Alcaplast тестує всі випущені вироби за участю лабораторій ITC Злін і OFI ВІДЕНЬ.
Почавши з випуску впускних і зливних механізмів, компанія Alcaplast швидко розширила асортимент продукції. На даний момент одним з важгнейшіх напрямків в діяльності компанії є сифони Alcaplast для ванн, умивальників і душових піддонів. Незмінним попитом користуються сифони для ванни Alcaplast з наповненням води через перелив. Так само необхідно відзначити застінні монтажні системи (інсталяції) Alcaplast для унітазів і біде, виконані з товстої сталі і завдяки цьому здатні виконувати свої функції довгі роки.
Зливні трапи та дренажні канали Alcaplast стали невід'ємним атрибутом ванних кімнат багатьох європейців, які відмовилися від душових піддонів на користь мінімалізму і естетики.