Унітази, біде, пісуари АМ.РМ – одні з найпопулярніших виробів своєї категорії. Торгова марка належить однойменній компанії, заснованій у 2010 році. Штаб-квартира організації знаходиться в місті Анхаузен. Саме тут здійснюються розробки інноваційної продукції, апробуються передові технології виробництва сантехніки.

 

Унітази AM.PM - це символ сучасності та комфорту для вашої ванної кімнати. Вони поєднують в собі стильний дизайн і передові технології для максимальної зручності та гігієни. З високоякісних матеріалів, що відповідають найвищим стандартам якості, унітази AM.PM забезпечують довгий термін служби та надійну роботу. Отримайте задоволення від краси і функціональності з унікальними унітазами AM.PM для вашої ідеальної ванної кімнати.

 

Унітази, біде, пісуари та інша сантехніка АМ.РМ в Україні


Незважаючи на юний вік, німецька компанія по праву вважається одним із лідерів європейського сантехнічного ринку. Вона має власний дослідницький центр. Талановиті дизайнери вишукують нові ідеї для випуску нових лінійок продукції, а проектувальники та інженери – втілюють їх у реальності. Також фірма має власне виробництво. Завдяки цьому контроль якості товарів, що випускаються, здійснюється на всіх етапах.

 

Під цією торговою маркою випускається широкий асортимент сантехніки:

 

 • Душові кабіни.
 • Гідромасажні бокси.
 • Душові гарнітури.
 • Акрилові ванни.
 • Змішувачі.
 • Меблі для ванної та ін.

Крім основних лінійок продукції компанія також випускає аксесуари до них: панелі, кути, поручні, картриджі, ущільнювачі та багато іншого. Купити унітази, біде, пісуари АМ.РМ – отже, придбати якісну та красиву сантехніку, яка прослужить довгі роки. Виробник забезпечує свої вироби офіційною гарантією на строк від 1 до 10 років.

 

Асортимент унітазів, біде, пісуарів АМ.РМ в Одесі


У даній категорії виробник пропонує широкий вибір гігієнічної сантехніки:

 

 • Для підлогового та настінного монтажу.
 • З горизонтальним, вертикальним, косим зливом.
 • З нижнім, бічним, тильним підведенням води.
 • Пристінні, кубічні, кутові, електронні, безободкові вироби.
 • З плавнопадаючим, багатофункціональним, пластиковим, дюропластиковим, скляним сидінням.
 • У різних варіантах комплектації.

Виробник випускає унітази, біде, пісуари АМ.РМ за доступною ціною для домашнього користування та громадських місць, у тому числі антивандальні моделі. Для зручності пошуку товари розділені за колекціями у підкатегорії. Крім основних виробів ви також можете підібрати до них відповідну фурнітуру та комплектуючі до сантехніки.

 

Купити унітази, біде, пісуари АМ.РМ у Києві


Інтернет-магазин «СантехІмпорт» – офіційний дилер продукції німецького бренду в Україні. Ми завозимо товари безпосередньо з Німеччини чи регіональних складів виробника. Тому ручаємося за справжність та високу якість сантехніки. Щоб купити унітази, біде, пісуари АМ.РМ за адекватною ціною, обирайте потрібні вироби в нашому онлайн-каталозі та оформлюйте замовлення з доставкою до Києва, Одеси, Харкова, Львова та інших міст України!