Унітази, пісуари, біде Artceram

Біде, пісуар, унітаз Artceram - стиль, якість і надійність в одному флаконі. Дана торгова марка належить однойменній італійської компанії, яка спеціалізується на виробництві широкого асортименту сантехніки. Фірма була утворена понад 30 років тому і спочатку займалася виготовленням раковин. За рахунок високої якості і дизайнерського різноманітності продукції вона швидко завоювала визнання європейських споживачів, що стало поштовхом до виробництва сантехніки різного призначення.

Унітази, біде, пісуари Artceram виготовляються у власних цехах організації. Для їх виробництва використовується екологічно чиста сировина.

Оскільки Італія входить до складу Європейського союзу, вироби бренду піддаються обов'язкової стандартизації ISO і супроводжуються офіційними сертифікатами якості. Моделі торгової марки відмінно підходять як для приватних будинків, квартир, так і для офісних приміщень, бізнес-центрів.

Пісуар, біде, унітаз Artceram в Одесі: асортимент СантехІмпорт

У нашому інтернет-магазині представлені вироби:

  • Різної ширини, довжини і висоти.
  • Підлогові, підвісні, що вбудовуються.
  • З підведенням води збоку, знизу, ззаду.
  • З вертикальним, горизонтальним, кутовим зливом води.
  • Білі, кольорові.
  • З хромованою, золотистої, бронзовою фурнітурою.
  • У різних варіантах комплектації.

Вибір унітазів, пісуарів, біде Artceram, купити які ви можете в кілька кліків, досить широкий. На даній сторінці ви знайдете вироби для дорослих і дітей, людей з обмеженими можливостями, для побутового застосування і громадських місць. Сидіння унітазів виготовляються з пластика, скла, деревини. Вони бувають звичайними, плавнопадающімі, багатофункціональними.

Біде, унітази, пісуари Artceram в Києві - СантехІмпорт

В даному розділі нашого сайту вашій увазі представлено понад 20 серій італійської керамічної сантехніки. Різні розміри, форми, колірні рішення. На всі вироби поширюється офіційна гарантія виробника. Ви можете підібрати комплект виробів, враховуючи наявність вільного простору і дизайн інтер'єру в санвузлі.

В окремій категорії представлені комплектуючі до сантехніки, зокрема, каркас для підвісних біде і унітазів Artceram, купити які ви можете за доступною ціною. Вибирайте відповідні вироби на сайті з доступного асортименту, оперуючи фільтрами справа. Якщо ж вам складно визначитися, скористайтеся безкоштовною консультацією професіонала - телефонуйте в СантехІмпорт прямо зараз!