Унітази, біде, пісуари Bathco

Bathco пропонує колекцію іспанського санфаянса. Унітази та біде Bathco користуються великою популярністю завдяки високій якості продукції, інноваційного підходу до виробництва сучасної сантехніки. Компанія спеціалізується на створенні якісної сантехніки вже понад тридцять років. Унітаз Bathco - це сучасний санфанс з якісної кераміки, який прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якої ванної кімнати.

Новітні технології і великий досвід - основні ресурси, які використовує компанія Bathco в роботі своїх фабрик. Сьогодні компанія не стоїть на місці, постійно розширюючи асортимент пропонованої продукції і вдосконалюючи популярні моделі біде, унітазів. Щоб запропонувати своїм покупцям якісну та сучасну сантехніку, Bathco щільно співпрацює з відомими дизайнерами і інвестує кошти в ноу-хау.

Дизайн, інновації, якість - основні принципи роботи іспанської фабрики Bathco.

Сантехніка Bathco високо цінується не тільки клієнтами, а й фахівцями міжнародного рівня, які можуть оцінити якість, дизайн і ергономічність на профільних виставках.

Крім базових моделей унітазів і біде, компанія випустила лінії вишуканою і вінтажного сантехніки для цінителів санфаянса рівня люкс.

Крім професійної діяльності, компанія Bathco підтримує спортсменів і є спонсором спортивних змагань та окремих команд - регбі, легка атлетика, велоспорт.

Бути першими, розвиватися і рости - завдання Bathco в спорті і в виробництві сантехніки.