Унітази, біде, пісуари Catalano – сантехніка, яка користується популярністю у всьому світі. Компанія заснована у 1967-му році в Італії. Керівництво організації одразу окреслило головні акценти своєї діяльності: якість, функціональність, оригінальний дизайн. У Європі працює багато фабрик, що випускають сантехнічну продукцію. Але саме за Catalano закріпилася репутація виробника, здатного пожвавити ванну кімнату.

 

Виробник приділяє дизайну пріоритетну увагу. Ось чому асортимент виробів цього бренду представлений безліччю лінійок. Але стиль оформлення далеко не єдиний фактор. Така ж пильна увага приділяється якості сантехніки. Вона виготовляється у цехах підприємства, проходить перевірку відділу технічного контролю. Оскільки виробник працює в ЄС, продукція, що випускається, відповідає міжнародним вимогам ISO.

 

Унітази, біде, пісуари та інша сантехніка Catalano в Україні

 

Асортимент сантехнічної продукції бренду включає:

 

 • Душові піддони.
 • Панелі інсталяції для ванних кімнат.
 • Раковини.
 • Унітази, біде, пісуари.
 • Комплектуючі до сантехніки.


Вироби доступні в різних розмірах та формах. Основний колір санфаянсу цієї торгової марки – білий. Також у переважній більшості колекцій представлені чорні, сірі, бежеві моделі. Виробник випускає унітази, біде, пісуари за помірною вартістю переважно для домашнього користування. Однак виділено лінійку антивандальних виробів, призначених для встановлення у громадських місцях.

 

Асортимент унітазів, біде, пісуарів Catalano у Києві

 

У даній категорії виробник випускає сантехніку:

 

 • Для підлогового та навісного монтажу.
 • Пристінну та кутову.
 • З косим, горизонтальним, вертикальним зливом.
 • З подачею води зверху, знизу, збоку, ззаду.
 • З багатофункціональним, тонким, плавнопадаючим скляним, пластиковим, дюропластиковим сидінням.
 • Кубистичну, класичну, безободкову, з електронним управлінням, бідеткою, для людей з обмеженими можливостями, дітей, тварин.


Унітази, біде, пісуари Catalano, замовити які ви можете в кілька кліків на нашому сайті, поставляються у різних варіантах комплектації. Не виникає проблем і з вибором габаритів сантехніки, адже вона представлена у широкій розмірній сітці. Те саме справедливо і щодо форм-фактора. Взагалі, дизайн – найсильніший бік виробів даного італійського бренду. Тому знайти відповідну модель на вигляд не складе труднощів. Якщо ж говорити про надійність та функціональність сантехніки, вони теж знаходяться на найвищому рівні.

 

Купити унітази, біде, пісуари Catalano у Львові

 

"СантехІмпорт" - офіційний дилер даного італійського виробника в Україні. Завдяки прямим поставкам та партнерським умовам співпраці ми пропонуємо унітази, біде, пісуари Catalano за доступною ціною. Щоб вибрати відповідні вироби, скористайтесь фільтрами у сайт-барі або зателефонуйте нам за вказаним телефоном. Доставка сантехніки здійснюється в Київ, Одесу, Львів, Харків та інші міста України!