Вся сантехніка Коломбо виготовляється виключно з високоякісного екологічно чистого фарфору, який забезпечує особливу міцність, бездоганно гладку поверхню і низьку пористість виробів, тому сантехніка більш стійка до забруднень і механічних пошкоджень. Якість глазурі - це запорука блиску, білизни сантехніки, стійкості до дії кислот і лугів. Сантехніка Коломбо буде завжди білосніжною, тому що товщина глазурі 650-750 мкм забезпечує білизну виробів на довгі роки. Глазур, яка використовується для покриття сантехніки ТМ Коломбо, розроблена спільно з німецькими технологами і складається з більш ніж 10 компонентів імпортного виробництва.

В даному каталозі продукції представлені унітази, умивальники, раковини і біде ТМ Коломбо різних розмірів і кольорів. Сантехніка Коломбо представлена в 8 серіях: Лотос, Акцент, Футура, Оригінал, Коломбо, Венеція, Елегант, Епіка, а також біде і дитячий унітаз компакт Бембі. Під кожну серію можна підібрати умивальник в єдиному стилі (категорія раковини).

Унітази компакти оснащені зливним механізмом з функцією економ-зливу 3 л і 6 л, системою кругового змиву і функцією «Антисплеск». Сидіння на унітаз виготовлені з дюропласта з антибактеріальним покриттям, яке забезпечує гігієнічність використання.