Унітази, біде, пісуари Flaminia – санфаянс, який користується заслуженою популярністю на європейському ринку та далеко за його межами. Компанія була заснована в Італії в 1954 році спільними зусиллями відомих керамічних майстрів. Під цією торговою маркою випускаються сантехнічні вироби різних категорій. За рахунок високої якості, оригінального дизайну та гідної функціональності вони мають попит у всьому світі.

 

Організація має власне виробництво. Для виготовлення сантехніки використовує екологічну сировину. Застосовує новітні технології та розробки. Дизайнери виявляють безмежну фантазію, щороку створюючи оригінальні колекції санфаянсу та меблів для ванних кімнат. Модельний ряд торгової марки постійно розширюється. Тому ви легко підберете вироби для облаштування санвузла вдома, в офісі чи громадському закладі.

 

Унітази, біде, пісуари та інша сантехніка Flaminia в Одесі

 

Керівництво підприємства вирішило не розпорошуватися на ведення безлічі видів діяльності. Фабрика займається виробництвом виробів кількох категорій:

 

  • Ванні.
  • Умивальників та раковин.
  • Унітази, біде, пісуар.
  • Меблі для ванних кімнат.

 

Також під цим брендом випускаються різні аксесуари: наприклад, йоржики для унітазів. Переважна більшість виробів виготовляються із кераміки. Але також фабрика випускає акрилові та скляні моделі. Замовити унітази, біде, пісуари Flaminia – значить, придбати практичний і довговічний санфаянс, адже його виробництво контролюється на всіх етапах. Продукція компанії відповідає нормам міжнародної стандартизації ISO та вимогам еко-безпеки ЄС.

 

Асортимент унітазів, біде, пісуарів Flaminia у Києві

 

Під цією торговою маркою випускаються вироби:

 

  • Для підвісного та підлогового монтажу.
  • Кутові та пристінні.
  • З універсальним, косим, горизонтальним, вертикальним зливом.
  • З подачею води знизу, зверху, ззаду, збоку.
  • Електронні, з бідеткою, безободкові, кубистичні, для домашнього використання та громадських місць (антивандальні).
  • З пластиковим, дюропластиковим, скляним багатофункціональним, плавнопадаючим, тонким сидінням.

 

Виробник випускає сантехніку одиночними виробами та комплектами. Вибираючи готовий набір меблів, раковини, унітазу, біде, пісуар Flaminia за помірною вартістю, ви можете облаштувати свою ванну кімнату в єдиному стилі. В окремій категорії також представлені різноманітні комплектуючі. Санфаянс доступний у широкій розмірній сітці та багатому дизайнерському розмаїтті. Вам залишається тільки вибрати відповідні моделі в даному розділі онлайн-каталогу та оформити замовлення.
Купити унітази, біде, пісуари Flaminia в Україні

 

Ми спеціалізуємося на прямих постачання сантехнічної та іншої продукції переважно з Європи. Є офіційним дилером італійського виробника в Україні. Реалізуємо сантехніку оптом та в роздріб. Щоб купити унітази, біде, пісуари Flaminia за доступною ціною, вам необхідно визначитися з бажаними моделями та оформити онлайн замовлення в інтернет-магазині «СантехІмпорт».

 

Для прискорення пошуку використовуйте фільтри у сайт-барі. Також ви можете зателефонувати нам та отримати консультацію менеджера. Доставка здійснюється в Одесу, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтаву, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Вінницю та інші міста України!